10.sınıf ŞÖK şube öğretmenler kurulu

Yazının altından indirebilirsiniz.

Gündem maddelerinden bir kaç örnek yazdım aşağıya.

1-Müdür Yardımcısı Ahmet SİVRİ başkanlığında, okulumuz öğretmenler odasında, 26.02.2013 tarihinde, saat 18.00’da Şube Öğretmenler Kurulu toplantısı başladı. Toplantının başarılı ve verimli geçmesi temennisiyle gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.

 

2- Sınıf rehber öğretmeni Köksal İYİGÜN 10/C sınıfının genel olarak  sınıf seviyesinin  iyi olmadığını, YGS sınavı için başarının yetersiz olduğu zaman  davranış yönünden de problemler ortaya çıktığını belirtti.Okula devamı olan 20 öğrencinin olduğunu bu öğrencilerden 1 zayıfı olan 4,2 zayıfı olan 5, 3 zayıfı olan 1 ,3 ten fazla zayıfı olan da 8 öğrencinin olduğunu ,yalnızca 5 öğrencinin 1. dönem başarılı olduğunu  söyledi.Öğrencilerin derslere karşı isteksiz ve ilgisiz olduklarını ve altyapılarının yetersiz olduğunu  bu durumunda başarıyı düşürdüğü belirtti.

10/C sınıfında öğrenim gören öğrencilerin ekonomik, sağlık, beslenme, başarı ve davranış yönlerinden durumlarını tek tek ele almanın yararlı olacağını belirtti.

3- Sosyal ilişkileri zayıf, okula uyum problemi yaşayan ve olumsuz davranış sergileyen, aşağıda adı yazılı öğrencilere rehberlik yapılmasına karar verildi.

..

.

.

  10.sınıf şube öğretmenler kurulu (8,2 KiB, 826 hits)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.