ORTA ÖĞRETİM ÖĞRENCİ ÖDÜL VE DİSİPLİN KURULU KARARI örneği

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………  LİSESİ ÖĞRENCİ ÖDÜL VE   DİSİPLİN KURULU KARARI

KARAR NO        :  6

KARAR TARİHİ: :20.01.2012

 

2011/2012 Öğretim yılı 1.Kanaat dönemi. sonu itibariyle;  takdir belgesi, teşekkür belgesi ve onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimizin listeleri ilgili sınıf müdür yardımcıları ve onur kurulu Başkanlığı tarafından incelenmek üzere kurulumuza sunulmuştur.

Kurulumuz tarafından yapılan inceleme neticesinde, ………………………….. lisesinden 65 öğrencimizin takdir belgesi,90 öğrencimizin teşekkür belgesi, 35 öğrencimizin ise onur belgesi; Teknik lise kısmından 12 öğrencimiz takdir Belgesi  41 öğrencimizin teşekkür belgesi, 5 öğrencimizin ise Onur Belgesi olmak üzere.Okulumuzda toplam 77 öğrenci takdir 131 öğrenci teşekkür, 40 öğrenci ise onur belgesi almaya hak kazandıkları tespit edilmiştir

2011-2012  Öğretim yılı 1. yarıyıl sonu itibariyle; toplam 6 karar toplantısı yapılmış  2 karar genel amaçla 4 oturum öğrenci disiplin olayları için yapılmış alınan 4 karar neticesinde toplam 9 öğrenciye ceza verilmesi uygun görülmüş olup ödül ve ceza alan öğrencilerimizin listesi aşağıya çıkarılmıştır.

 

 

 

A……………………….        E………………………..      K…………….     …………………………           …………………………………………………..                   D.Kurulu. Bşk.             Üye                            Üye               Aile Birliği Temsilcisi      Onur Krl. 2. başkanı

 

 

UYGUNDUR

20.01.2012

…………………………………

Okul Müdürü

Okul

no

Sınıf

Adı-soyadı

Aldığı ceza

Ceza açıklaması

Karar tarihi

Karar no

Davranış notu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.