Yeni Windows 10 İşletim Sistemini İndir

Misrosoft yeni çıkartacağı işletim sisteminin adını kullanıcıları ters köşe yaparak windows 9 değilde windows 10 olarak belirledi. Şu saatlerde yeni microsoft işletim sisteminin tanıtımı yapılmaktadır. Tanıtımın ardından yeni işletim sistemini siz kullanıcıların kullanımına sunmak için paylaşıcak. Nasıl ve nereden paylaşılacağı konusunda bir fikirmiz yok ama sabırsızlıkla yeni işletim sisteminin paylaşılmasını bekliyoruz.

Yeni işletim sisteminin adının neden windows 9 değilde windows 10 olduğu konusunda bir açıklama getirlmedi. İlerde bununla ilgili açıklama yapılacaktır kesin. Yeni işletim sistemi windows 7 ile benzerliği ile biraz bizleri şaşırttı. Microsoft’un yaptığı açıklamada windows 10 a geçişlerin daha kolay olması için böyle bir yola başvurduklarını söyledi. Windows 8e geçişlerde istenilen başarıyı elde edemediklerini söyledi.

Yeni windows işletim sisteminde başlat menüsü kullanıcıların hizmetine tekrar sunuldu böylece windows 8 için yaşanan en büyük şikayet te giderilmiş oldu.

Windows 10 işletim sistemini bu linkten indirebilirsiniz.

 

Yeni işletim sisteminin ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir.

windows 10
windows 10
windows 10
windows 10
windows 10
windows 10

Tech-Preview_Three-program-snap-and-suggestions Tech-Preview_Virtual-desktop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.